Dziękujemy !!!

Kochani,

codziennie dostajemy od Was zapytanie czy już jesteśmy otwarci i czy można zrobić rezerwacje. Długo zwlekaliśmy z decyzją, i nie była ona dla nas łatwa, ale finalnie postanowiliśmy, że nasza przygoda z La Baya dobiegła końca.

Chcieliśmy z tego miejsca wszystkim osobom zaangażowanym w ten wyjątkowy projekt oraz Państwu serdecznie podziękować za to, że byliście i współtworzyliście to miejsce razem z nami‼️❤️❤️❤️

Mamy wielką nadzieję, że znajdziemy chętnych na kontyuację tego niezwykłego projektu, dlatego też wystawiliśmy restaurację La Baya na sprzedaż.

Chcemy sprzedać cały koncept – w pełni wyposażoną, nie wymagającą nakładów finansowych restaurację z ogródkiem wraz z pełną dokumnetacją branżową; logo i szyld, księgę IC, strone www, social media, know-how – receptury, własny system monitoringu, wifi oraz pos, a także wiele innych.

Jeśli potencjalny inwestor będzie miał zupełnie inny pomysł na ten lokal, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak i sam profil restauracji, to jest to miejsce łatwe do przearanżowania.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu – z chęcią się spotkamy, oprowadzimy i poopowiadamy więcej na żywo. kontakt: labaya@labaya.pl, tel. 793 64 33 94 lub wiadomość na messengerze. Będziemy wdzięczni za udostępnienia posta.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY !!!🤩

Dodaj komentarz

*